Başarısını tüm Türkiye’ye yaymış, köklü geçmişi ile eğitim sektörüne adını altın harflerle yazdırmış olan Final’in yeni nesil markasıHedef Okulları, Ankara’da bir ilki gerçekleştirerek tek olma özelliğini koruyor.

Ortaokul ve Anadolu lisesi düzeyinde eğitim veren Hedef OkullarıAnkara’nın en köklü yerleşim merkezlerinden olan Batıkent’te öğrencilerini geleceğe hazırlıyor. Butik sınıflarişine tutkuyla bağlı olan öğretmenler, akıllı sınıflar, sosyal aktiviteler ve çok daha fazlası Batıkent en iyi okulolarak lanse edilen Hedef Akademi Okullarıile standartları yükseğe taşıyor.

Başarılı bir geleceğin en önemli adresi olan Batıkent Hedef Okullarılokasyon avantajıyla da öğrencilerin çevresel etkilerin olumsuzluğundan ayrıştırıyor. Hedef Akademi Okulları, konumu itibarıyla yol üzerinde değildir. Okulumuza gelmek için ayrı bir yol vardır. Önünden ana yol geçmeyen okulumuz bu sayede öğrencilerin trafik gürültüsünden ve trafiksel diğer tehditlerden korunmasını sağlar.

Üst düzey eğitimmetoduyla nitelikli eğitimin adresi olan Hedef Okulları TYT ve AYT’ye hazırlıkta Ankara’nın öncü kurumları arasındaki yerini eğitime bağladığı ilk yıldan almıştır. Ortaokul öğrencilerinin de LGS sürecinde en büyük destekçisi olan Hedef Akademi Okullarında başarı hiçbir aman tesadüf olmamıştır. Hedefi başarı olanların adresi olan eğitim kurumumuzda LGS ve YKS’ye hazırlıksürecinde, uzman öğretmen kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Okulumuzun bünyesinde kapalı spor salonundan açık aktivite alanlarına, yemekhaneden kantine, müzik odasından resim atölyesine kadar birçok donatı bir arada bulunur. Öğrencilerimizin 3D modelleme yapabilecekleri atölyeler, fen laboratuvarları, konferans salonu, çok amaçlı aktivite alanları, butik sınıflarve çok daha fazlası Hedef Akademi Okullarında sizleri bekliyor.

Batıkent’in en çok tercih edilen lisesiolarak lanse edilen Hedef Akademi Okullarında verdiğimiz eğitim ile geleceğin avukatlarını, mimarlarını, mühendislerini, öğretmenlerini, iş insanlarını, gazetecilerini, yazarlarını ve çok daha fazlasını yetiştiriyoruz. Aydınlık bir Türkiye için bugünden başarı tohumlarını ekiyor ve Batıkent en iyi liseolarak tanımlanan okulumuzda verdiğimiz eğitim ile gurur duyuyoruz.

Final markasının güvencesi ve tecrübesiyle çıktığımız yolda, yeni nesil bir marka olmanın verdiği heyecanla, başarılarımızı her geçen gün daha da artırmayı hedefliyoruz. Batıkent en iyi ortaokulve lise eğitimi veren kurum olarak lanse edilmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız, kurumumuza kayıtlı olan her bir öğrencinin mutlak başarıyı yakalaması ve gelecekte kariyer sahibi bir birey olmasıdır.

Paylaş